KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9144075

KOPPARSTICK

nr 914 4075

2 st, modell äldre, "Götheborg & Marstrand", motivet: 20x41 & 23x50, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 18:21:53)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 29 september kl 19:26:30 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Liknande föremål: kopparstick modell äldre götheborg marstrand etsningar grafik

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook