BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 9109178

PLAFOND

nr 910 9178

20-tal, glasskiva, diameter: 52

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 15:38:26)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 8 september kl 20:03:05 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook