KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9108176

AKVARELLER (F)

nr 910 8176

8 st, Sign E Kerslow, 1990, motivet: 27 x 38

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 01:27:39)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 8 september kl 18:37:18 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
2/9 01:05:36 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook