MÖBLER / Bord / Toilettebord 9098553

TOILETTEBORD

nr 909 8553

1800-tal, björk, längd: 60, djup: 40, höjd: 135

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 700 kr (per 15:39:09)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 1 september kl 19:44:07 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook