MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9076216

TABURETT

nr 907 6216

rokokostil, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 300 kr (per 15:23:14)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 25 augusti kl 18:55:21 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/8 18:38:41 1      250 kr
20/8 22:58:53 2      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook