KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9049376

AKVARELLER

nr 904 9376

2 st, Asien, fåglar, motivet: 25x17

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 20:50:07)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 4 augusti kl 18:07:19 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook