MÖBLER / Bord / Sybord 9042205

SYBORD

nr 904 2205

1880-tal, längd: 64 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 450 kr (per 07:46:13)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 4 augusti kl 18:31:33 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook