MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9042185

SKRIVBYRÅ

nr 904 2185

1890-tal, längd: 93 cm, djup: 44 cm, höjd: 129 cm

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 500 kr (per 21:37:18)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 4 augusti kl 19:28:26 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
30/7 23:52:58 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook