BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9041196

GOLVLAMPA

nr 904 1196

teak, 1960-tal, längd: 500 cm

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 05:20:04)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 4 augusti kl 20:44:54 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook