MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghörnskåp 9039312

VÄGGHÖRNSKÅP

nr 903 9312

1800-tal, bemålat, höjd: 109 cm

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 06:13:08)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 28 juli kl 19:53:28 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook