KONST / Etsningar, Kopparstick / Grafiska färgtryck 9031184

GRAFISKA FÄRGTRYCK

nr 903 1184

13 st. Sörmländska slott, ramens innermått: 23x30

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 450 kr (per 13:32:23)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 28 juli kl 19:00:44 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook