KONST / Ramar / Tavelram 9031050

TAVELRAM

nr 903 1050

förgylld, ramens innermått: 44x68

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 22:39:22)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 28 juli kl 18:19:25 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/7 13:10:51 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook