KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13069031

nr 1306 9031

Claus Schjöth. Signerad, daterad 1891, kustmotiv. Olja på duk, 69x112 cm

Konditionsrapport: slitage

måndag 10 februari 2020
kl 20:36:39