KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13049007

nr 1304 9007

Alain Thomas

(f. 1942), Frankrike

Oljemålning, Alain Thomas (f. 1942), Frankrike. "Sultane au turban mauve". Signerad. Olja på pannå, 40x40 cm

Alain Thomas, frnask bildkonstnär född 1942.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:52:46

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Alain Thomas

Läs mer om Alain Thomas