KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13049002

nr 1304 9002

Pelle Åberg

(1909-1964), Sverige

Oljemålning, Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Clown, Signerad. Olja på pannå, 71x60 cm

Utrop:

15.000 kr

Såld:

20.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:49:56

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pelle Åberg

Läs mer om Pelle Åberg