ÖVRIGT / Diverse / Bokvagga 8943630

BOKVAGGA

nr 894 3630

Teak/Ek, höjd: 61 cm, längd: 81, djup: 30

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 600 kr (per 11:16:42)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 12 maj kl 19:16:09 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Tema
  • 12 maj

Tema
50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook