ÖVRIGT / Diverse / Broschyrer 8941027

BROSCHYRER

nr 894 1027

1950-tal, Motorcyklar

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 11:13:39)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 12 maj kl 20:50:46 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Tema
  • 12 maj

Tema
50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook