ÖVRIGT / Nautika & Teknika / Bordstelefon 8941004

BORDSTELEFON

nr 894 1004

Ericofon/Cobra, Hugo Blomberg (född 1897), Ralph Lysell (född 1907) och Gösta Thames för LM Ericson, Sverige, 1950-tal, röd

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 300 kr (per 11:30:00)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 12 maj kl 20:12:12 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Tema
  • 12 maj

Tema
50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal
Ericofonen

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook