KONST / Etsningar, Kopparstick / Gravyr 8906020

GRAVYR

nr 890 6020

på glas, Jim Johnsson, signerad 22/199, 49x38

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

500 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 11:27:49)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 28 april kl 19:16:29 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook