KONST / Etsningar, Kopparstick / Gravyrer 8895362

GRAVYRER

nr 889 5362

2 st. 1800-tal, Napoleon, motivet: 8x13

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 250 kr (per 12:12:50)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 20:32:09 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook