KONST / Etsningar, Kopparstick / Kopparstick 8895357

KOPPARSTICK

nr 889 5357

Halte dófficiers, 41x28 oramad

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 00:07:40)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 20:26:36 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook