MÖBLER / Skåp & hyllor / Toilettebord 8895337

TOILETTEBORD

nr 889 5337

1920-tal, längd: 125, djup: 40, höjd: 60

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

500 kr

Just nu: 450 kr (per 06:11:25)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 19:11:21 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook