BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 8895222

BORDSFOTOGENLAMPA

nr 889 5222

seent 1800-tal, höjd: 50

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 09:15:32)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 18:29:40 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook