SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Saltkar 8894095

SALTKAR

nr 889 4095

4 st. Silver, Österrike, 1800-tal, längd: 6-9, vikt: 180g ca

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

300 kr

Just nu: 450 kr (per 04:01:13)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 20:48:10 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Silver

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook