KONST / Etsningar, Kopparstick / Färgetsning 8893173

FÄRGETSNING

nr 889 3173

Oidentifierad konstnär, signerad. , motivet: 29x48

Skick/skador:

Denna auktionspost har inte undersökts för skador och säljs i befintligt skick. Du bör därför själv undersöka föremålet på visningen innan du bjuder.

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 10:03:45)
Uppdatera
Auktionen
avslutas:
måndag 21 april kl 20:05:37 (Preliminärt )

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook