MÖBLER / Bord / Sybord 8816175

SYBORD

nr 881 6175

längd: 50, djup: 36, höjd: 71, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 mars 2014
kl 20:29:28

13/3 22:06:27 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook