GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 8816030

KRYDDBURKAR

nr 881 6030

11 del, Gustavsberg, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 mars 2014
kl 19:36:29

17/3 19:28:49 1      300 kr
17/3 19:31:29 2      högst eller lika just nu*

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook