KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12698179

nr 1269 8179

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Oljemålning, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Motiv från Söndrum, signerad 1920. Olja på pannå, 19x27

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

6.500 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:55:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson