KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12668024

nr 1266 8024

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Komposition, signerad. Olja på duk, 72x175 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

14.000 kr

Såld:

18.000 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:47:00

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg