KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14502008

nr 1450 2008

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, Skeppsbron. Bildmått: 32x44, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:43:57)
Uppdatera
Visning

fredag 18/2, lördag 19/2, söndag 20/2 och måndag 21/2

Auktionen
avslutas:

måndag 21 februari kl 19:08:42

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén