GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13903417

nr 1390 3417

Vas

Porslin, Nyrokoko, hänklar. Längd: 21 cm, djup: 17 cm, höjd: 30 cm

Konditionsrapport: fotnagg, h.h.30

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:45:45)
Uppdatera
Visning

fredag 9/4, lördag 10/4, söndag 11/4 och måndag 12/4

Auktionen
avslutas:

måndag 12 april kl 18:56:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.