KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835353

nr 1383 5353

Guennadi Kalinitchenko

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko (f. 1949), Sverige. Signerad, skepp. Olja på duk, 49x64cm, yttermått inklusive ram: 66x81cm

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:14:12)
Uppdatera
Visning

fredag 5/3, lördag 6/3, söndag 7/3 och måndag 8/3

Auktionen
avslutas:

måndag 8 mars kl 19:31:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor