KONST / Litografier / Färglitografi 13767219

nr 1376 7219

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. "över söders takåsar" son . Signerad, numrerad 238/360. Motivet: 19x21cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:06:21)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 18:43:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska