KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746138

nr 1374 6138

Iva Hüttnerová

(f. 1948), Tjeckien

Oljemålning, Iva Hüttnerová (f. 1948), Tjeckien. "Ålderdomshemmet". Signerad, daterad -91. Olja på pannå

Iva Hüttnerová, konstnär född 1948.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 18:02:52)
Uppdatera
Visning

fredag 22/1, lördag 23/1, söndag 24/1 och måndag 25/1

Auktionen
avslutas:

måndag 25 januari kl 20:16:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
21/1 03:45:31 1      ledande budet*
21/1 06:02:01 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Iva Hüttnerová

Läs mer om Iva Hüttnerová