KONST / Litografier / Färglitografier 13732046

nr 1373 2046

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografier, 2 st. Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige. Signerad, numrerad 127/360. Motivet: 43x53cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 03:59:56)
Uppdatera
Visning

fredag 15/1, lördag 16/1, söndag 17/1 och måndag 18/1

Auktionen
avslutas:

måndag 18 januari kl 18:56:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/1 11:05:23 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg