KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588193

nr 1358 8193

Lars Stenman

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Lars Stenman (f. 1954), Sverige. Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm

Lars Stenman, född 1954, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:25:50)
Uppdatera
Visning

fredag 30/10, lördag 31/10, söndag 1/11 och måndag 2/11

Auktionen
avslutas:

måndag 2 november kl 20:31:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Stenman

Läs mer om Lars Stenman