KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 13568417

nr 1356 8417

Dalahäst

Signerad, anno 1960. Höjd: 47cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 17:29:28)
Uppdatera
Visning

fredag 23/10, lördag 24/10, söndag 25/10 och måndag 26/10

Auktionen
avslutas:

måndag 26 oktober kl 19:18:02

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
25/10 10:36:37 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor