KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491087

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering senast 25/9.

    Visning fredag 25/9, lördag 26/9, söndag 27/9 och måndag 28/9 Auktionen avslutas 28/9.

nr 1349 1087

Hugo Övferström. Signerad, skärgårdsmotiv. Olja på pannå, 50x60 cm

Utrop:

500 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 14:16:29)
Uppdatera
Visning

fredag 25/9, lördag 26/9, söndag 27/9 och måndag 28/9

Auktionen
avslutas:

måndag 28 september kl 20:30:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor