KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13521087
nr 1352 1087
Hugo Övferström. Signerad, skärgårdsmotiv. Olja på pannå, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:19:23
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr