KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13407358

nr 1340 7358

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 53/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 04:45:30)
Uppdatera
Visning

fredag 7/8, lördag 8/8, söndag 9/8 och måndag 10/8

Auktionen
avslutas:

måndag 10 augusti kl 20:10:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
6/8 22:08:17 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner