KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407181

nr 1340 7181

Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad. Olja på duk, 44x65 cm

Utrop:

300 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:50:25)
Uppdatera
Visning

fredag 7/8, lördag 8/8, söndag 9/8 och måndag 10/8

Auktionen
avslutas:

måndag 10 augusti kl 18:55:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor