KONST / Litografier / Färglitografi 13384089

nr 1338 4089

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Nybroviken. Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 45x60 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:06:08)
Uppdatera
Visning

fredag 24/7, lördag 25/7, söndag 26/7 och måndag 27/7

Auktionen
avslutas:

måndag 27 juli kl 19:56:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall