KONST / Litografier / Färglitografi 13326356

nr 1332 6356

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad. Motivet: 37x53 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:40:04)
Uppdatera
Visning

fredag 5/6, lördag 6/6, söndag 7/6 och måndag 8/6

Auktionen
avslutas:

måndag 8 juni kl 18:44:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö