KONST / Litografier / Färglitografier 13314066

nr 1331 4066

Nico Widerberg

(f. 1960), Norge

Färglitografier, Nico Widerberg (f. 1960), Norge. Signerad, numrerad 143/200. Motivet: 15x20-18-16cm, oramade lösa blad

Nicolaus Widerberg, norsk skulptör född 1960.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 02:20:35)
Uppdatera
Visning

fredag 29/5, lördag 30/5, söndag 31/5 och måndag 1/6

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juni kl 19:51:00

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/5 06:40:59 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Nico Widerberg

Läs mer om Nico Widerberg