KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13294188

nr 1329 4188

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 1987. Motivet: 49x46 cm

Utrop:

300 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:37:07)
Uppdatera
Visning

lördag 23/5, söndag 24/5 och måndag 25/5 (ingen visning fredag 22/5)

Auktionen
avslutas:

måndag 25 maj kl 19:56:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén