KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195431

nr 1319 5431

Otto Wretling

(1876-1971), Sverige

Oljemålning, Otto Wretling (1876-1971), Sverige. Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 30x47 cm

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:24:46)
Uppdatera
Visning

lördag 11/4, söndag 12/4 och måndag 13/4 (Långfredag 10/4 stängt)

Auktionen
avslutas:

måndag 13 april kl 18:54:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Otto Wretling

Läs mer om Otto Wretling