KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195180

nr 1319 5180

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Blektornsgatan, Signerad. Olja på duk, 48x68 cm

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:29:30)
Uppdatera
Visning

lördag 11/4, söndag 12/4 och måndag 13/4 (Långfredag 10/4 stängt)

Auktionen
avslutas:

måndag 13 april kl 18:03:05

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel