KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195097

nr 1319 5097

Oidentifierad konstnär. Vattenbärerska. Ej signerad. Olja på duk, ca 68x54 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 02:12:07)
Uppdatera
Visning

lördag 11/4, söndag 12/4 och måndag 13/4 (Långfredag 10/4 stängt)

Auktionen
avslutas:

måndag 13 april kl 19:53:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
7/4 13:00:35 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor