KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13189237

nr 1318 9237

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 46x82 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 00:40:17)
Uppdatera
Visning

fredag 3/4, lördag 4/4, söndag 5/4 och måndag 6/4

Auktionen
avslutas:

måndag 6 april kl 20:24:36

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
31/3 20:18:52 1      300 kr
31/3 21:01:12 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor