KONST / Litografier / Färglitografi 13185394

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering senast under morgondagen.

    Visning fredag 3/4, lördag 4/4, söndag 5/4 och måndag 6/4 Auktionen avslutas 6/4.

nr 1318 5394

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Komposition med naken man. Signerad, daterad -71, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Oramat löst blad, bladets mått: 45x62 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:58:48)
Uppdatera
Visning

fredag 3/4, lördag 4/4, söndag 5/4 och måndag 6/4

Auktionen
avslutas:

måndag 6 april kl 18:01:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren