KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185205

nr 1318 5205

Sören Andersson

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Sören Andersson (f. 1941), Sverige. (tillskriven), Stadsbild, oramad. Ej signerad. Olja på pannå, 60x90 cm

Sören Andersson, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:28:56)
Uppdatera
Visning

fredag 3/4, lördag 4/4, söndag 5/4 och måndag 6/4

Auktionen
avslutas:

måndag 6 april kl 18:56:15

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sören Andersson

Läs mer om Sören Andersson